Desinformatsioon ja ühiskondlik toimepidevus (MA)


Tartu Ülikool

magistriõpe (614)

päevane õpe

01.09.2025

1 aasta

inglise keel

Tartu

täiskoormus: tasuline

Sihtgrupp:
Valuuta: EUR
Hind: 14000
Periood: aastamakse
Rohkem infot:
Õppekaval on 2 õppetasust vabastatud õppekohta Eesti kodanikele.

osakoormus: tasuline
Sihtgrupp:
Valuuta: EUR
Hind: 250
Periood: 1 EAP
Rohkem infot:
Osakoormusega õppides valib üliõpilane õppeaasta alguses, kas soovib maksta semestritasu või ainepunkti hinna alusel nende õppeainete eest, millele ta on registreerunud. Osakoormuse valimisel õppetasust vabastust ei määrata.

Kandideerimistähtaeg: 15.03.2025


Vastuvõtukriteeriumid

magistriõpe (614),bakalaureuseõpe (512),rakenduskõrgharidusõpe (514),rakenduskõrgkooli ja ülikooli diplomiõpe (513),kutsekõrgharidus (523),bakalaureuseõpe (511),integreeritud õpe (503),magistriõpe, kutsemagister (613),magistriõpe, teadusmagister (612)

  • Motivatsioonikiri 50%
  • Erialakatse 50%

Nõutav on inglise keele oskus vähemalt tasemel B2.

Kandideerimise eelduseks on magistrikraad või sellele vastav haridustase VÕI bakalaureusekraad või sellele vastav haridustase ja vähemalt 5-aastane erialane töökogemus.

Rohkem infot


Sisseastumiskatse

Motivatsioonikiri (desinformatsioon ja ühiskondlik toimepidevus)

Motivatsioonikiri tuleb esitada inglise keeles koos avaldusega SAISis lehel "Failid". Motivatsioonikiri selgitab üliõpilase motivatsiooni asuda õppekavale õppima ning peegeldab varasemaid kogemusi valdkonnas. Koos motivatsioonikirjaga ... Loe edasi

Erialakatse (desinformatsioon ja ühiskondlik toimepidevus)

Erialakatse toimub intervjuu vormis 8.aprillil 2025 ja viiakse läbi kandidaatidega, kelle motivatsioonikirja on hinnatud positiivselt (vähemalt 51 punktiga). Intervjuu pikkus on kuni 30 minutit. Intervjuu toimub veebivestlusena.  ... Loe edasi

Lisainfo

  • Õppekava on mõeldud professionaalidele, kes peavad mõistma infomanipulatsiooni olemust globaalses kontekstis ja tegelevad organisatsioonides või kogukondades strateegilise kommunikatsiooni või riskihaldusega.
  • Süsteemsed teoreetilised teadmised seotakse õpingute käigus praktikaga, mille vältel saavad õppijad keskenduda oma koduühiskondade valeinfoprobleemide lahendamisele.
  • Õppekava läbimine annab üliõpilasele võimaluse saada rahvusvahelise võrgustiku liikmeks ja vajalikud teadmised desinformatsiooni levikuga tegelemiseks.

Rohkem infot