Tööstusinformaatik (Промышленная информатика - На базе основной школы)


Tallinna Tööstushariduskeskus

4. taseme kutseõppe esmaõpe (kutsekeskharidusõpe) (441)

statsionaarne õpe - koolipõhine õpe

26.08.2024

3 aastat

eesti keelvene keel

Eesti , Tallinn

täiskoormus: tasuta

Kandideerimistähtaeg: 26.07.2024


Vastuvõtukriteeriumid

põhiharidus (210)


* Omandatud põhiharidus (põhikool on lõpetatud) ja avaldusel kirjeldatud motivatsioon IT-valdkonnas õppimiseks!

* Esindaja/ lapsevanem on nõus kandideerimisega, eriala valikutega ning nõustub õppekoha pakkumisel õppima tulekuga (SAIS avaldusele on lisatud täidetud ja digiallkirjastatud vorm). Kõik avaldused lükatakse tagasi kui puudub nõusolek!

* Keskmine hinne (eesti keel, inglise keel, füüsika, keemia, matemaatika)  on miinimumtulemusena 3,0 !

* Alla 3,0 skooriga ei pääse kandideerima IT valdkonna erialadele!  Saad 0 punkti! Avaldused lükatakse tagasi ja soovitatakse valida mõni teine valdkond ja eriala.

* Tuleb sooritada sisseastumiskatses koolimajas kohapeal:  1) 30.07.2024  üldteadmiste test HTM Moodle keskkonnas  ja 2)  vestelda vastuvõtukomisjonis. 

* Katsetele palun võtta kaasa  ID-kaart ja kontrollida HTM Moodle konto toimimist: https://moodle.edu.ee/  

Tallinna Tööstushariduskeskus ei vastuta HTM Moodle kasutajakonto probleemide osas!


Katsete üldtulemuse põhjal  (keskmine hinne + üldteadmiste test + vestlus vastuvõtukomisjonis) pakutakse pingereas õppekohta 25le kandidaadile.


Edu kandideerimisel!Rohkem infot


Sisseastumiskatse

2024/2025 Põhikooli baasil sisseastujate üldteadmiste test

Millega tegemist? Üldteadmiste test - küsimused õppeainetest - eesti keel, inglise keel, füüsika, keemia ja matemaatika!Kus ja millal toimub?KOOLIMAJAS  kohapeal arvutiklassis (HTM Moodle keskkonnas https://moodle.edu.ee/ )NB! PALUN ... Loe edasi

TITpv24 - vestlus

Sisseastumise reeglid, tingimused ja vajaliku täpsustava info (õppekohtade arv) leiate kodulehelt:https://www.tthk.ee/vastuvotutingimused-ja-avalduse-esitamine/Vastuvõtt õppekavale toimub pingerea alusel, kui on täidetud minimaalne kandideerimise nõu ... Loe edasi

Lisainfo

Tööstusinformaatikud loovad, arendavad ja haldavad arvutivõrke kui ka tööstusvõrke, telekommunikatsioonisüsteeme, andmebaase, tootmissüsteemide seadistamist ja programmeerimist, kasutusele võtmist ja testimist, jms. Tööstusinformaatik täidab erinevates ettevõtetes infotehnoloogilisi tugisüsteeme paigaldamise, hooldamise ja käitamisega seotud tööülesandeid.

Tutvu õppekavaga siin (vali Tallinna Tööstushariduskeskus ja õppekava)!

Õppetöö on eesti keeles!

Rohkem infot