Logistika IT-süsteemide nooremspetsialist (põhihariduse baasil)


Tallinna Tööstushariduskeskus

4. taseme kutseõppe esmaõpe (kutsekeskharidusõpe) (441)

statsionaarne õpe - koolipõhine õpe

26.08.2024

3 aastat

eesti keel

Eesti , Tallinn

täiskoormus: tasuta

Kandideerimistähtaeg: 26.07.2024


Vastuvõtukriteeriumid

põhiharidus (210)


* Omandatud põhiharidus (põhikool on lõpetatud) ja avaldusel kirjeldatud motivatsioon IT-valdkonnas õppimiseks!

* Esindaja/ lapsevanem on nõus kandideerimisega, eriala valikutega ning nõustub õppekoha pakkumisel õppima tulekuga (SAIS avaldusele on lisatud täidetud ja digiallkirjastatud vorm). Kõik avaldused lükatakse tagasi kui puudub nõusolek!

* Keskmine hinne (eesti keel, inglise keel, füüsika, keemia, matemaatika)  on miinimumtulemusena 3,0! Puuduliku hindega saad 0 punkti!

* Alla 3,0 skooriga ei pääse kandideerima IT valdkonna erialadele! Avaldused lükatakse tagasi ja soovitatakse valida mõni teine valdkond ja eriala.

* Tuleb sooritada sisseastumiskatses koolimajas kohapeal:  1) 30.07.2024  üldteadmiste test HTM Moodle keskkonnas  ja 2)  vestelda vastuvõtukomisjonis. 

* Katsetele palun võtta kaasa  ID-kaart ja kontrollida HTM Moodle konto toimimist: https://moodle.edu.ee/  

Tallinna Tööstushariduskeskus ei vastuta HTM Moodle kasutajakonto probleemide osas!


Katsete üldtulemuse põhjal  (keskmine hinne + üldteadmiste test + vestlus vastuvõtukomisjonis) pakutakse pingereas õppekohta 25le kandidaadile.


Edu kandideerimisel!Rohkem infot


Sisseastumiskatse

2024/2025 Põhikooli baasil sisseastujate üldteadmiste test

Millega tegemist? Üldteadmiste test - küsimused õppeainetest - eesti keel, inglise keel, füüsika, keemia ja matemaatika!Kus ja millal toimub?KOOLIMAJAS  kohapeal arvutiklassis (HTM Moodle keskkonnas https://moodle.edu.ee/ )NB! PALUN ... Loe edasi

LOGITpe24 - vestlus

Sisseastumise reeglid, tingimused ja vajaliku täpsustava info (õppekohtade arv) leiate kodulehelt:https://www.tthk.ee/vastuvotutingimused-ja-avalduse-esitamine/Vastuvõtt õppekavale toimub pingerea alusel, kui on täidetud minimaalne kandideerimise nõu ... Loe edasi

Lisainfo

Logistika IT-süsteemide nooremspetsialistid loovad, arendavad ja haldavad arvutivõrke, telekommunikatsioonisüsteeme, veebirakendusi, andmebaase, elektronmeediat jms. Logistika IT-süsteemide nooremspetsialisti põhilisteks ülesandeks on logistika infosüsteemide omavahel liidestatud ehk ühendatud tark- ja riistvara lahenduste: analüüs, disain, arendus ning haldus. Logistika IT-süsteemide nooremspetsialist täidab logistika valdkonna ettevõttes infotehnoloogiliste tugisüsteemide paigaldamise, hooldamise ja käitamisega seotud tööülesandeid.

Tutvu õppekavaga siin (vali Tallinna Tööstushariduskeskus ja õppekava)!

Rohkem infot